Jak czyścimy?

Czyszczenie i sprzątanie są podstawowymi usługami świadczonymi przez naszą firmę. Chcąc jak najlepiej wykonywać powierzoną nam przez klientów zlecenia zaopatrzyliśmy się w jedne z najlepszych urządzeń do mycia i czyszczenia dostępnych na polskim rynku.

Działająca od 1997 roku firma Ottimo dostarczyła nam dwa nowoczesne urządzenia Profi Max i Profi Power, działające w oparciu o metodę czyszczenia suchą parą.
Na czym polega metoda czyszczenia suchą parą? Urządzenia firmy Ottimo wytwarzają parę wodną o wysokiej temperaturze i niezwykle małej wilgotności ok. 5%, która z łatwością radzi sobie z zabrudzeniami i dzięki wysokiemu ciśnieniu bardzo szybko się ich pozbywa, nie pozostawiając przy tym żadnych dodatkowych zanieczyszczeń.

W efekcie już po kilkunastu minutach będą mogli się Państwo cieszyć z wyczyszczonego dywanu, czy fotela, który wyschnie w ciągu kilku chwil. Dodatkowo warto również pamiętać, że urządzenia parowe firmy Ottimo zostały zaprojektowane w trosce o środowisko naturalne i właśnie dlatego redukują do minimum zużycie wody i silnych detergentów.

 Kontakt