Pranie tapicerki samochodowej Lublin

Nasza firma wykonuje profesjonalne czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej: Samochód podobnie jak nasze mieszkanie oprócz standardowych śladów użytkowania, narażony jest również na liczne wypadki losowe. Dziecko może zalać tylną kanapę sokiem, teściowa nanieść do auta błota, a żona ubrudzi fotele cukrem pudrem.

Na szczęście nasza firma ECO CLEAN ma na wszystko rozwiązanie, dlatego zamiast się denerwować wykręć numer telefonu 726 528 896, a my uporamy się z twoim problemem.

pranie tapicerki samochodowej Lublin

Wykonujemy profesjonalne pranie tapicerki samochodowej przy użyciu maszyn firmy Ottimo. Używany przez nas sprzęt zawdzięcza swoje właściwości piorące suchej parze. Metoda ta opiera się na dostarczeniu gorącej pary wodnej pod dużym ciśnieniem bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, co pozwala na pozbycie się zarówno trudnych plam, jak również odświeżenie tapicerki samochodowej i całego wnętrza naszego auta.

Warto również dodać, że podczas prania tapicerki samochodowej usuwane są z niej gromadzące się wewnątrz roztocza, bakterie i zarazki, a wnętrze Twojego samochodu zyskuje przyjemny naturalny zapach.

Pranie tapicerki samochodowej Lublin

 

Kontakt